МИКОЛАЇВСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

ми на facebook
Останні новини
2022-01-20
У лісівників області новий очільник галузевого управління...далі
2021-12-31
Шановні колеги!...далі
2021-11-24
Голова Держлісагентства з робочим візитом на Миколаївщині...далі
2021-11-17
Голова Держлісагентства Юрій Болоховець про укрупнення лісгоспів у рамках реформування галузі...далі
2021-11-16
Висаджуємо ліс спільно з мережею «АТБ-Маркет»!...далі
2021-11-07
Збільшуємо лісистість краю спільними зусиллями...далі
2021-11-02
Василівські лісівники допомагали озеленювати територію села...далі
Актуальна інформація
2019-10-29
Прайс-лист на сіянці по ДП «Баштанське ЛГ»...далі
2019-05-10
Дотримання правил пожежної безпеки – обов’язок кожного відвідувача лісу!...далі
2018-10-22
Ціни на дрова...далі
ПРЕС-СЛУЖБА. НОВИНИ
Голова Держлісагентства з робочим візитом на Миколаївщині
2021-11-24


       23 листопада  Миколаївщину відвідав голова Держлісагентства Юрій Болоховець.  Цей візит не був  випадковим, адже в Україні проходить реорганізація лісогосподарських підприємств, а також закінчуються осінні лісокультурні роботи. Тож керівник лісового відомства  здійснює планові  поїздки до різних регіонів країни. Нещодавно  Юрій Віталійович перебував  на Рівненщині; цього разу голова ДАЛРУ знайомився зі станом справ лісівників степової зони, яка, звісно, має свої особливості, багато чим відрізняється від північно-західного регіону.


По дорозі до Миколаєва  Юрій Віталійович побував на одній із ділянок державного підприємства «Миколаївське лісове господарство» – у лісовому урочищі Новоодеського лісництва. Тут  уже другий рік триває заліснення ділянки, на якій кілька років тому сталася пожежа. Керівник лісової галузі звернув увагу на породу дерев, які ростуть на цій території. Як запевнили лісівники, здебільшого на піщаних ґрунтах хорошу приживлюваність має  сосна кримська. Тож  тут посаджено 2-річні сіянці  хвойних, які вирощуються саме в Новоодеському лісництві.


Після огляду плантації Юрій Віталійович  завітав до будівлі  Миколаївського обласного управління лісового та мисливського господарства, де  відбулася його зустріч із директорами та лісничими держлісгоспів. Керівник відомства  під час спілкування з лісівниками області  відповідав на їхні запитання, давав поради, рекомендації у вирішенні проблемних питань. 


Очільник лісової галузі акцентував увагу присутніх на незворотності  процесу оптимізації, укрупнені лісгоспи мають делегувати значну частину повноважень лісництвам, щоб оперативно на місцях вирішувалися робочі моменти. Юрій Віталійович запевнив, що забезпечення південного регіону  належним фінансуванням є для нього пріоритетним питанням, оскільки знає, що у степовому регіоні – свої особливості лісовирощування,  тут лісгоспи не можуть бути ресурсними, тобто самоокупними. Водночас керівник Держлісагентства   наголосив: у лісовій галузі не може бути приватизації, тож усі  лісівники мають  бути злагодженою командою, працювати на випередження. Звісно ж, наступний рік буде для всіх складним, оскільки  триватиме процес реформування галузі, і в південному регіоні певний час відчуватимуться її наслідки. І все ж голова ДАЛРУ налаштований оптимістично: зарплата на півдні суттєво відрізняється від зарплати в ресурсних регіонах, але це болюче фінансове питання обо’язково вирішиться завдяки перерозподілу коштів. Спеціалісти повинні отримувати гідну заробітну плату! Тож лісам у степовій зоні – бути!

Прес-служба Миколаївського ОУЛМГ.

Контактний телефон ПРЕС-СЛУЖБИ: (0512) 46-00-24.

Контактна інформація
54029  м. Миколаїв, пр. Центральний, 16 
Tел/факс (0512) 46-00-27    E-mail: moulmg@mikolaivlis.gov.ua

Все права защищены © 2009 - 2022 Mikolaivlis.gov.ua